Oddany do użytku w 2001 roku, całoroczny obiekt o ciekawej i funkcjonalnej architekturze sprawia, że przybyli turyści będą czuli się tu znakomicie.
 

Pokoje posiadają komfortowe wyposażenie: balkon ze stolikiem i krzesłami, łazienka (kabina prysznicowa, ręczniki), tv-sat, w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce).
 

Obiekt czynny jest cały rok. W sezonie letnim proponujemy pobyty od soboty do soboty, natomiast poza sezonem, pobyty o dowolnej ilości dni. 
 

Dla dzieci do lat 12 oferujemy atrakcyjne zniżki, natomiast dzieci do lat 2 wypoczywają u nas bezpłatnie. Istnieje możliwość zamówienia do pokoju niemowlęcego łóżeczka i wanienki, w restauracji czekają specjalne krzesełka, a na zewnątrz piaskownica i bujawki.

Zmotoryzowanym gościom zapewniamy miejsce parkingowe obok budynku.
 

W obiekcie przez cały rok działa restauracja, serwująca pyszne posiłki po przystępnej cenie (istnieje możliwość zamówienia posiłków do pokoju). Najkorzystniej jest wykupić posiłki w formie abonamentu już przy rezerwacji pokoju.W okresie letnim, świątecznym i tzw. długich weekendów śniadania wydawane są w formie szwedzkiego stołu, natomiast pozostałe posiłki serwujemy do stolika o dowolnej wygodnej dla gości porze.

 

Organizujemy szkolenia, kursokonferencje i imprezy okolicznościowe do 30 osób. Wszystkim gościom przez cały czas pobytu zapewniamy serwis hotelowy, a nasz personel zawsze chętnie służy Państwu pomocą. Firma nasza jest płatnikiem VAT i wystawia faktury VAT za świadczone usługi.

 

 

Jesteśmy pewni, że atrakcyjne położenie i komfortowe wyposażenie, pozwolą Państwu w stu procentach czerpać przyjemność z pobytu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok.